2016-07-25 17:35:57

Paralel yapı ve FETÖ'den belki de en çok zararı o gördü

Paralel mağduru iş adamı Galip Öztürk, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında, yıllardır yapmış olduğu "Bu örgüt, vicdansız ve kanlı bir terör örgütüdür" açıklamasını tekrarladı.

Paralel mağduru iş adamı Galip Öztürk, 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında, yıllardır yapmış olduğu "Bu örgüt, vicdansız ve kanlı bir terör örgütüdür" açıklamasını tekrarladı.

- PARALEL YAPI VE FETÖ'DEN BELKİ DE EN ÇOK ZARARI O GÖRDÜ

- SAHİBİ OLDUĞU ŞİRKETLER TALAN EDİLMEYE ÇALIŞILDI

- YARATTIĞI KATMA DEĞER KADAR ZARARA UĞRATILDI

- FETÖ'CÜ SAVCILAR VE HAKİMLER TARAFINDAN 'KATİL' VE 'ÇETECİ' OLARAK İLAN EDİLDİ

- MEMLEKETİNE HASRET YAŞIYOR... YILLARDIR ADİL YARGILANMAYI BEKLİYOR

- VE TÜM BU OLUP BİTENLERE RAĞMEN ÜLKESİNE, MİLLETİNE VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A OLAN İNANCINI HİÇ YİTİRMEDEN, TÜRKİYE'NİN ÇOK YAKINDA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİNE İNANIYOR

FETÖ'ye himmet vermediği için örgütün hedefi haline gelen iş adamı Galip Öztürk, kendisine kumpas kuran FETÖ'cü imam, savcı, hakim, yüksek yargı mensupları ve polislerin tamamının ya firar ettiğini ya da tutuklanarak cezaevine konulduğunu söyledi.

Paralel yapı tarafından kurulan kumpaslar neticesinde çeşitli hapis cezalarına çarptırılan ve yurt dışında bulunan Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk, cinayete azmettirme ve çete kurmaya kadar pek çok suçlama ile yargılandı.

Kendisi hakkında dava açan savcı Muammer Akkaş'ın da Ergenekon ve Balyoz davalarının savcıları Zekeriya Öz ve Celal Kara gibi firar ettiğini ifade eden Öztürk, kendisine kumpas kuran imam, polis, hakim, yüksek yargı mensupları ve savcıların tamamının deşifre olduğunu ve firar edenler hariç neredeyse tamamının cezaevine konduğunu belirtti.

Milletin canına kastedebilecek kadar gaddarlaşan böylesi teröristlerle sonuna kadar mücadele edilmesi gerektiğinin altını çizen Metro Turizm'in sahibi Öztürk, "Bunların gözünü para ve iktidar hırsı bürümüştü. Dün para vermedim diye bana akıl almaz kumpaslar kuranların, yarın devleti ele geçirmek ve Gülen'e el öptürmek için yapmayacakları şey yoktu. Ben canımı ve malımı bunlarla mücadele edebilmek için ortaya koydum. Kimseden aynı fedakarlığı elbette beklemiyorum ama zaten görüyorum ki milletimiz, parti farkı gözetmeden meşru hükümetine ve devletine sahip çıkıyor. Türkiye'yi bundan sonra aydınlık günler bekliyor."