2017-06-18 12:35:52

Geleneksel Masko İftar Programına Katılım Oldukça Yoğundu.

Her yıl Masko esnaf ve üyelerinin bir araya geldiği geleneksel Masko İftarı bu yıl 13 Haziran 2017 Salı günü İkitellinin en leziz mekanlarından birisi olan Saraylı Restaurant'ta gerçekleştirildi.

Yoğun ilgi gösterilen iftar programına 2.000'in üzerinde katılım sağlanırken 3 katın tamamında ve bahçelerde katılımcılar için en leziz tatlardan oluşan iftar menüsü sunuldu.

Yoğun katılıma rağmen yerleşimde, servis ve servis sonrası hizmetlerde hiç bir aksaklığın yaşanması son derece profesyonelce gerçekleştirilen iftar programına katılan tüm katılımcılar memnun bir şekilde gecenin ilerleyen saatlerinde sohbet ve çay eşliğinde etkinliğe devam etti.

Katılımcılar ile birebir ilgilenen Masko Yönetim Kurulu başkanı sayın Selahattin Erdoğan gecenin ilerleyen saatlerine kadar tüm katılımcılar ile ayrı ayrı ilegilenip bir araya gelmenin vermiş olduğu güç birliği ile çeşitli istişarelerde bulundu.

Yerel basının yanı sıra başta Rumeli Tek TV olmak üzere bazı yerel tv kanallarının da katılım sağladığı Geleneksel MASKO iftarı her katılımcı için ayrı bir güzel anı olarak tarih defterindeki yerini aldı.

Kaynak : Cen Medya & Başaran Medya