2018-01-26 09:39:57

İstanbul Mobilya Fuarında Mobilya ve Dekorasyon Modelleri 3 Boyutlu Oldu

İstanbul Mobilya Fuarı IMOB 2018'de yeni konseptini sergileyen Macitler Mobilya mobilyada sanal gerçekçilik uygulamasıyla mobilyanızı ve ya evinizin dekorasyonunu size 3 boyutlu olarak gösteriyor.

Türkiye'nin en büyük ve dünyanın en büyük 2. uluslararası mobilya fuarı olarak geçen İMOB İstanbul Mobilya fuarında bu yıl yüzlerce firma yeni kolkesiyon mobilya modellerini, özel mobilya tasarımlarını ve dekorasyon projelerini sergiliyor.

23 Ocakta başlayan fuar 28 Ocak 2018 Pazar akşamına kadar CNR uluslararası fuar merkezinde yurtiçi ve yurtdışı ziyaretçilerini ağırlayacak.

birbirinden şık mobilya modellerinin yanı sıra firmaların sunmuş olduğu extra hizmetlerinde tanıtımın yapıldığı fuarda bu yıl belkide en çok ses getirecek çalışmayı Türkiyenini mobilya sektöründe büyüyen yüzü Macitler Mobilya yaptı diyebiliriz.

Mobilyada 3 boyutlu sanal gerçekçilik hizmeti.

Eviniz için bir dekorasyon projesi yaptıracaksanız fikirler ve çizimler sizi bir yere kadar tatmin edebilir. Peki size sanal gerçekçilik gözlüğünü takıp sanki evinizin veya ofisinizin içindeymişsiniz gibi gezebileceğinizi sözlesek ne düşünürdünüz. Mükemmel olurdu diye düşünüyoruz.

Mobilyada en üst kalitede hizmet anyalışıyla yapıldığını üşündüğümüz bu hizmet ile evinizin, ofisinizin veya istediğiniz yaşam alanınınız projesi öncelikle bilgisayar ortamında düzenleniyor. Sonra 360 derece özel olarak projelendiriliyor ve size sadece gözlüğü takıp evinizin içinde dolaşmak, ofisinizde makam koltuğuna oturup sipariş edeceğiniz ofisinizi izlemek kalıyor.

Mobilya sektöründeki yenilikleri görebilmeniz için sizlere 28 Ocaktan önce IMOB Mobilya fuarına Mobilyada 3 boyut fikrini yaşamanız içinde 4. Hall B20'de yer alan Macitler Mobilya satndına gitmenizi tavsiye ediyoruz.