2017-12-02 17:21:51

Sinema, Tiyatro ve Cemiyet Hayatı Çiçek Bar’da Buluştu..!

34 yıldır Eğlence hayatında ayrıcalık yaratan Sinema Sevenler Derneği namı diğer Çiçek Bar’ın ev sahipliğinde 2018 yılının karşılandığı ve canlı müzik programlarının tanıtıldığı geceye; sinema, tiyatro ve cemiyet hayatından ünlü isimler katıldı. Davete katılanlar canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlendiler.

Davete katılan Gönül Yazar 23 yıllık aradan sonra Çiçek Bar’ın Cumartesi solisti Sanatçı Hazal’ın davetini kırmayarak seslendirdiği şarkılarıyla geceye renk katarken her zamanki üslubuyla espiriler yapan Yazar, davetlilerin yoğun alkışları ve tezahüratlarıyla sahneden ayrıldı.

Geceye katılan diğer ünlü isimler: Yıldırım Mayruk, Meral-Vural Gökçaylı, Sema Şimşek, Banu-Çağatay Erten, Arte Tahir, Prof.Dr.Sedefhan Oğuz, Şule-Özalp Argüder, Perihan Akı, Yasemin Bozkurt, Hülya Yiğitalp, Banu-Yasemen Zorlu, Levent İnanır, Mustafa Alabora, Erman Toroğlu, Erhan Yazıcıoğlu, Nilgün-Mehmet Esinli, Meral-Ural İkizler, Ertekin Dinçay, Oğuz Tongsir, Dr. Yasemin Yakut, Alev Esen katıldılar.

Sinema Sevenler Derneği nam’ı diğer Çiçek Bar, 34 yıldır sohbet, dostluk,canlı performans söz konusu olduğunda akla gelen ilk mekan. Sadece hafta sonları değil "her gün" kaliteli müzik dinlemek isteyenler için birbirinden başarılı sanatçı ve grupları sahnesinde ağırlayan mekanbugüne kadar pek çok sanatçının tanınmasına da katkıda bulunmanın gururunu taşıyor. Çiçek Bar kurulduğu günden bu yana hem ruha, hem damak tadına hitap ederken, zengin yiyecek menüsü ve özel kokteylleri ile her andan keyif almanızı hedefliyor.

 “YİNE Mİ GÜZELİZ, YİNE Mİ ÇİÇEK” Rahmetle ve minnetle andığımız çok değerli Meral Okay, Çiçek Bar'ın ilk işletmecisi Arif Keskiner'in Yine Mi Çiçek? sözünden yola çıkarak yazan yazar sonraları Değerli sanatçı Sezen Aksu’nun dillere pelesenk ettiği bu şarkı adeta Çiçek Bar’ın ve müdavimlerinin sloganı halini alır.

34 yıldır bildiğiniz tüm ünlü sinema, tiyatro, resim, müzik, edebiyat ve sanatın her dalından sanatçıların uğrak yeri olan “Sinema Sevenler Derneği” ne eski sahibi “Çiçek Arif” ten dolayı “Çiçek Bar” adı takılmış.  90’lı yıllarda müdavimi olduğu mekanı 2011 yılında Arif Keskiner’den devralan Hüseyin Türkan Bey 2018 ev sahipliği yaptığı gecede misafirlerine hitaben yaptığı konuşmada “Burayı çok kişi almak istedi. Benim sunduğum koşullar diğerlerinin sunduklarının altında olmasına rağmen Arif Ağabey, burayı bana verdi” diyerek, Çiçek Bar’ın alışılagelmiş kültürünün o’na emanet edilmesinden gurur duyduğunun altını çizdi.

Çiçek Bar 34 yıldır olduğu gibi, yenilenen dekorasyonu, yeni menüsü ve yepyeni programlarıyla  Bu sezon da sıcak dost sohbetlerini ve kaliteli müziği tercih edenlerin özleyenlerin buluşma noktası olacak gibi görünüyor.

aberin Diğer Fotoğrafları